Magic Light

MAGIC LIGHT - fosforujúci náter

Strach z tmy je fóbia, ktorá často postihuje deti vo veku od 2 do 6 rokov a bráni im v pokojnom spánku vo vlastnej spálni. Túto štúdiu potvrdil aj  Francesco Pieroni, kvalifikovaný odborník v oblasti rozvoja dieťaťa a vzdelávania: "Strach z tmy je definovaný ako atavistický, to znamená, že je tkvejúci vo vedomej časti našej DNA a siaha až do nepamäti a je súčasťou normálneho procesu rozvoja. Strata orientačných bodov, ktoré sa vyskytujú v tme deti desí a núti ich cítiť sa zraniteľnejšie a menej ľahko chránené proti všetkým nebezpečenstvám." Čo môžete urobiť pre vaše dieťa aby prekonalo strach? "Zapnutie svetla, ktoré umožňuje, aby dieťa malo referenčné body v miestnosti,  ktoré pomáhajú dieťaťu spať pokojnejšie. Vynaliezavé hry a nenápadné hračky a predmety v izbičke môžu dieťatku tiež pomôcť upriamiť jeho pozornosť na tieto upokojujúce predmety.

Dekoratívny náter na steny, ktorý nájdete medzi našimi produktami je jedinečný svojho druhu. MAGIC LIGHT má luminiscenčnú vlastnosť, ktorá spôsobuje to, že steny po nabití denným, umelým alebo ultrafialovým svetlom v tme svietia. Jedinečnou vlastnosťou tohto produktu je jeho transparentnosť. Steny po jeho aplikácií pri dennom svetle ponechávajú pôvodný náter a fosforeskujú až v tme po nabití prirodzeným, umelým alebo ultrafialovým svetlom.

Miestnosti s MAGIC LIGHT náterom umožňujú absorbovať cez deň svetlo a postupne ho uvoľňovať v noci, čo môže pomôcť dieťaťu prekonať toto prirodzené obdobie strachu. Výber niektorých obrázkov zo šablón a hranie sa so špeciálnymi ultrafialovými baterkami,  kreslenie a písanie na stenu so svetlom spolu so svojimi rodičmi, určite pomôže vytvoriť kreatívne a upokojujúce prostredie pre všetky deti.

Ostatné články

NOVÝ MODERNÝ ŠTÝL BÝVANIA

NOVÝ MODERNÝ ŠTÝL BÝVANIA

Už ste premýšľali nad tým, aký štýl bývania je pre Vás ten pravý? Necháte si poradiť od dizajnérov, alebo hľadáte niečo svoje, srdcu blízke? Inšpirujte sa moderným štýlom, ktorý harmonizuje farbné odtiene a nápadité štruktúry povrchov. Naše unikátne materiály Vám ponúkajú na výber širokú škálu rôznych farebných oditeňov a povrchových úprav.


NOVÝ KATALÓG SABULADOR 2017

NOVÝ KATALÓG SABULADOR 2017

Katalóg SABULADOR 2017 prináša nové trendové farebné odtiene a stáva sa univerzálnym nástrojom, ktorý je schopný lepšie reagovať na požiadavky našich zákazníkov.


Aplikácia ktorá zjednoduší rozhodovanie

Aplikácia ktorá zjednoduší rozhodovanie

Nová aplikácia, ktorá je určená na rýchle vizualizácie interiérov a exteriérov.